Získejte nábytek výhodně

chránič matrace úřad baník ostrava

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Nákupní řád

1 Výběr zboží a jeho objednání. Z nabídky zboží můžete vybírat několika způsoby. Nejjednodušší je zadání konkrétního typu produktu, pokud jej znáte, do okénka Vyhledat (v pravé horní části obrazovky). Najít správný výrobek přímo pro Vás můžete také p

je český internetový portál nabízející e-mail, aktuální zpravodajství, počasí a další zajímavé služby.

IDOS - Pražská integrovaná doprava - Vyhledání spojení

Aplikaci vyvíjí a technologie dodává CHAPS spol. s r.o.. O autorech. Publikování a další šíření informací bez souhlasu autorů je zakázáno. (ext20)

Kontakty |

Živnostenský list zapsán u : obecní živnostenský úřad Městského úřadu ve Frýdku - Místku č.j. 96/2/10861P/11383/3 ev.č. 380202 - 60039 . Informační oznámení o EET "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

AUKRO– největší české online tržiště

Na Aukru najdete elektroniku, módu, sportovní potřeby, vše pro dům a zahradu, sběratelské a umělecké předměty a spoustu dalšího z první i druhé ruky.

Obchodní podmínky - snabytek - nejlevnější nábytek, design ...

Kupující má právo být informován, jaké údaje o něm prodávající eviduje, a je oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Dozor nad ochranou osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů.

Obchodní podmínky -

Všeobecné obchodní podmínky e-shopu I. Základní ustanovení. Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

E-shop zdravotnické a zdravotní potřeby - vše pro zdraví

E-SHOP Zdravotnické potřeby a zdravotní pomůcky internetový prodej zdravotnické potřeby, zdravotní matrace, zdravotní obuv, zvlhčovače a čističky vzduchu, lůžkoviny pro alergiky, bandáže a ortézy, ortopedické vložky, kompresivní punčochy, funkční prá

nábytek písková lhota

Vyrábíme okna, dveře, schodiště či ostatní nábytek včetně bytových doplňků. Nabízíme kuchyňské linky, koupelnový nábytek či obklady stěn a stropů.. Ing. Miroslav Horáček (pobočka Písková Lhota). Umělý r ový nábytek

Equa bank - Moderní banka bez poplatků a pro každého

Jsme banka s několika oceněními v prestižní soutěži Zlatá koruna. Nabízíme moderní bankovnictví bez zbytečných poplatků. Neváhejte a přejděte k nám!