Získejte nábytek výhodně

hrací stoly fotbal hokeje

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Vybavení | Klub Stolního Hokeje Sever Zábřeh

Hrací stoly pro své rozměry se zasílají vždy samostatně. U stolů je uvedena cena včetně poštovného, takže se při zaslání cena nijak nenavyšuje. Při osobním vyzvednutí se cena sníží o poštovné, což je v současné době 160,-Kč.

Venkovní stolní fotbal Maillith | Maillith - venkovní ...

Stolní fotbal Maillith je vyroben z polymerbetonu, což zajišťuje životnost fotbálku několik desítek let. Hrací plocha a podstavec jsou odolné jakémukoliv počasí a extrémním teplotám.

Rekreace v hotelu | Hotel Dlouhé Stráně

Vybavení Hotelu Dlouhé Stráně. Hotel disponuje širokým sportovním a kulturním zázemím. Vnitřní vybavení: wellness centrum (bazén 8x4m s protiproudem a hydromasážemi, chrličem, vířivka s hydromasážemi + infrasauna)

stolní fotbaly a hokeje -

JÍDELNÍ STOLY / KULEČNÍKY. KRYCÍ DESKY NA KULEČNÍKOVÉ STOLY; KULEČNÍKOVÉ STOLY S KRYCÍ DESKOU ... stolní fotbaly s mincovníkem, stolní fotbálky pro děti. Air hockeye - vzdušné hokeje - pro komerční i domácí využití. STOLNÍ FOTBALY A HOKEJE Počet prod

Stolni fotbal 4v1 |

Riley 4v1 sklopitelný hrací stůl pro 11 her hokej fotbal kulečník. Riley 4in1 Games Table The Riley 4-in Games Table is an ideal present for younger children, a perfect addition to any games room or a great party feature for some laughs!

Stolní fotbal v Němčině, překlad, Češtino-Němčina Slovník

cs Hry, hračky a předměty na hraní, hrací stoly na stolní fotbal, směšné věci (atrapy), sportovní a cvičební potřeby nezařazené do jiných tříd, luky na lukostřelbu a nástroje pro lukostřelecké luky, míče pro míčové hry, stoly na stolní tenis, koloběž

HRAJEM.EU | fotbálek, stolní fotbal

Internetový obchod Hrajem.eu patří do skupiny Fotbalky.eu, firmy specializující se na stolní fotbal od roku 2005. Naše společnost představuje nejucelenější nabídku na našem trhu v oblasti: nevýherní automaty, zábavní automaty, míčové sporty a rodinné

Prodej - stolní fotbal, fotbálek, foosball |

Hrací panáček má kopačku uzpůsobenou kontrole míče a trick shotům. Komponenty ovlivňující hru použité při výrobě obou typů stolů jsou shodné s komponenty používanými při výrobě micovního turnajového a ligového stolu (zejména hrací plocha a hrací figu

HY-PRO KSTL HP 4v1 -

Vítáme vás na našem e-shopu, kde prodáváme pouze nové nepoškozené zboží se záruční dobou 2 roky. Veškeré zboží máme skladem a zasíláme po obdržení platby do 24 hodin na určené místo, snažíme se o co nejrychlejší dodání zboží.

AAA poker :: pokerové stoly, karty, žetony...

On-line prodej originalního vybavení na poker pro herny i domácí hráče. Pokerové stoly, karty, žetony, kufříky, brýle a další příslušenství.